31 października

Ziaja GdanSkin peeling z kruszonymi muszlami

Ziaja GdanSkin peeling z kruszonymi muszlami
Ziaja GdanSkin peeling z kruszonymi muszlami

Cześć! Dawno nie pokazywałam Wam peelingów, a to kosmetyki, które darzę szczególną sympatią, bo uwielbiam przyjemnie masujące drobinki - zapewniające idealnie wygładzoną skórę. Ostatnio w moje ręce wpadła ciekawa propozycja od Ziaja z linii GdanSkin, czyli olejowy peeling do ciała z kruszonymi muszlami św. Jakuba.

24 października

Pure Beauty - Pumpkin Season

Pure Beauty - Pumpkin Season
Pure Beauty - Pumpkin Season

Cześć! Złota, polska jesień w pełni, a ja uwielbiam w niej najbardziej sezon dyniowy, gdy mogę nacieszyć oczy klimatycznymi dekoracjami. Nic więc dziwnego, że najnowsza edycja Pure Beauty - Pumpkin Season oczarowała mnie prostym, klasycznym designem. Wnętrze również skrywało miłą niespodziankę, o której dziś chcę Wam co nieco opowiedzieć 😊

18 października

Autumn Vibes z Garnier i Mixa

Autumn Vibes z Garnier i Mixa
Autumn Vibes z Garnier i Mixa

Cześć! Bardzo lubię jesienne klimaty, bo właśnie wtedy wyciągam całą kolekcję cudnie pachnących świec i wosków, otulam się kocykiem i piję herbatkę z miodem, a wieczorami lubię urządzać sobie domowe SPA na poprawę humoru. W tym z pewnością pomoże mi zestaw must-have na jesień od @GarnierPolska i @Mixa_Polska - przygotowany we współpracy z @PureBeauty_pl, o którym chciałam Wam dziś co nieco opowiedzieć 😊

05 października

Ziaja Med krem do stóp Mocznik 15%

Ziaja Med krem do stóp Mocznik 15%
Ziaja Med krem do stóp Mocznik 15%

Cześć! Jesienią i zimą często przestajemy skupiać się na odpowiedniej pielęgnacji stóp i ukrywamy je pod ciepłymi skarpetami, choć to właśnie teraz powinniśmy szczególnie o nie zadbać. Dzięki ostatniej edycji boxa Pure Beauty w moje ręce wpadła kuracja ultranawilżająca - krem do stóp z mocznikiem z linii Med od marki Ziaja.

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger