O mnie


Cześć!

Miło mi, że tu zaglądasz i chcesz mnie bliżej poznać! Na imię mi Magdalena, natomiast w blogosferze przez długi czas skrywałam się pod pseudonimem Chelsea Lena - pochodzącym w połowie od klubu piłkarskiego, któremu od kilkunastu lat kibicuję.

Mam 27 lat, jestem szczęśliwą narzeczoną i magistrem inżynierem produkcji oraz starszym inspektorem BHP, a choć nie posiadam wykształcenia kosmetycznego, to staram się dużo czytać i samodzielnie dokształcać w tematyce kosmetyczno-kosmetologicznej, by następnie móc dzielić się zdobytą wiedzą.

Początkiem 2016 roku przeszłam zabieg usunięcia części tarczycy (lewego płata wraz z cieśnią), dlatego dużo uwagi na blogu poświęcam wpisom dotyczącym niedoczynności tarczycy i życia po operacji.

Poza tym, jestem niepoprawną optymistką, lubię podróżować i poznawać nowych ludzi. Jestem też straszną gadułą, dlatego w 2012 roku postanowiłam rozpocząć przygodę z blogowaniem i stworzyłam Rainbow Above Me, który obecnie nosi nazwę Rainbow Beauty Blog. Taka forma wyrażania siebie i własnego zdania bardzo mi odpowiada, dlatego blogowanie stało się jedną z moich największych, życiowych pasji ♥

Kontakt ze mną: chelsea@onet.pl ; Facebook