O mnie

chelsea-lena-rainbow-beauty-bloger-magdalena-chrapkiewiczCześć!
Nazywam się Magdalena Chrapkiewicz - natomiast w blogosferze skrywam się pod pseudonimem Chelsea Lena. Już 23 lata stąpam po tej ziemi i zagaduję ludzi. Żeby nie mówić do ściany - a co gorsza do siebie samej - przelewam moje myśli do edytora i klikam w magiczny przycisk "opublikuj". Taka forma wyrażania siebie i własnego zdania bardzo mi odpowiada. 

Jestem świeżo upieczoną panią inżynier i szczęśliwą narzeczoną, która powoli obmyśla szczegóły swojego bajkowego ślubu. Poza tym, jestem również niepoprawną optymistką, której uśmiech nie schodzi z ust. Bo życie naprawdę jest piękne! Piękny jest również świat, dlatego kocham podróżować - odkrywać niesamowite miejsca i poznawać nowych ludzi, którzy przekazują mi swoją pozytywną energię, motywują i inspirują. To właśnie dlatego blogowanie stało się jedną z moich największych, życiowych pasji ♥

Na co dzień podróżuję między domem a Krakowem, gdzie studiuję Zarządzanie i Inżynierię Produkcji na AGH i muszę przyznać, że ten kierunek to był dobry wybór :)

Kontakt ze mną: chelsea@onet.pl ; Facebook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Jeśli chcesz porozmawiać, poplotkować lub masz do mnie osobiste pytania - pisz śmiało na chelsea@onet.pl lub poprzez fanpage bloga :)