Oriflame Beauty Nail Food - Odżywka / olejek do paznokci

Wakacje już niedługo, a więc czas zadbać o paznokcie :) Niestety niektóre szkoły są bardzo rygorystyczne pod względem makijażu - gdy chodziłam do podstawówki i gimnazjum nie wolno było nawet malować paznokci lakierem bezbarwnym. Co śmieszne - wolno było jedynie wtedy, gdy miało się zaświadczenie od lekarza o jakiejś chorobie paznokci. W liceum na szczęście nikt nic nam nie zabrania :) A jak jest u was w szkole? Lubicie malować paznokcie?

Ja oczywiście tak :) Nie przepadam za tipsami - ale lubię mieć długie paznokcie, które często się jednak łamią, więc szukałam ostatnio odżywek i znalazłam jedną świetną, którą mogę wam polecić.


  • Jak widać odżywka marki Oriflame
  • Cena 21,90zł, często jest przeceniony!
  • 7ml - choć wydaje się mało, to starcza na długo
  • Ma śliczny owocowy zapach 
  • Szybko się wchłania, ale nie wysycha do końca - przypominam, że nie jest to lakier!
  • Wygląd skórek wokół paznokcie również się poprawia :)
Niedawno go kupiłam i stosuję już 5 raz i przyznam szczerze, że warto kupić. Moje paznokcie są naprawdę mocniejsze - nie łamią się i nie rozdwajają :) Ciekawe do jakiej długości uda mi się dotrwać zanim się złamią ;)

You May Also Like

0 Dodaj swój komentarz

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Jeśli chcesz porozmawiać, poplotkować lub masz do mnie osobiste pytania - pisz śmiało na chelsea@onet.pl lub poprzez fanpage bloga :)