23 lipca

AA, Micelarny płyn do demakijażu oczu i twarzy, opinia


Jeśli mam być szczera, to jest baaaardzo dużo kosmetyków, których używam bądź używałam i z chęcią chciałabym je wam wszystkie przedstawić - może wpadniecie na trop czegoś, czego potrzebujecie, a nie wiecie o istnieniu tego produktu :) Najczęściej używam kosmetyków do pielęgnacji, a nie makijażu, więc dziś chce wam przedstawić:

Micelarny płyn do demakijażu oczu i twarzy
marki AA (AntyAlergicznej)
cena to 15zł
pojemność 250ml

Stosuję go już od pół roku, więc sporo mogę o nim napisać :) Producent twierdzi, że jego zapach jest hypoalergiczny - w każdym razie delikatny i całkiem ładny :) Po oczyszczeniu nim skóry nie trzeba go zmywać, a więc jest przydatny podczas podróży, gdy nie mamy dostępu do wody :) Doskonale zmywa makijaż [łatwo radzi sobie z tuszem do rzęs - wczoraj zmywałam tusz właśnie tym płynem, dlatego postanowiłam o nim napisać]. Niestety produkt przeznaczony jest dla osób w wieku 20+ [ja mam 18, ale te 2 lata, to bez różnicy]. Jak widzicie - na opakowaniu pisze 'ultra nawilżanie' i faktycznie - ten płyn doskonale nawilża i odświeża skórę, nie powodując przy tym pieczenia :)Oczywiście polecam ten płyn micelarny, ale pamiętajcie, że jest przeznaczony dla osób powyżej 20 roku życia :) Ciekawi mnie, czy jesteście posiadaczkami jakichś płynów micelarnych? [niekoniecznie tego].

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger