28 lipca

Mała rzecz, a cieszy - mini torebka floral design

We wtorek będąc na wycieczce, kupiłam sobie małą torebeczkę, o której w ogóle zapomniałam :) Zaplątała się w inne pamiątki - prezenty dla rodziny :)
Miałam wielki dylemat - kupić czarną czy ciemno niebieską, jednak [jak widać] ostatecznie wybrałam czarną :) Torebeczka jest naprawdę mała - ale idealnie pomieści portfel + telefon, a więc jest idealna na spacer po mieście :) 
Kosztowała mnie 18zł, a więc cena dosyć rozsądna :) Bardzo spodobał mi się motyw kwiatowy i zamek z serduszkiem :) Widziałam ją w dwóch miejscach - w sklepie z pamiątkami na Żarze i w Kocierzu, ale zapewne w normalnych sklepach również znajdziecie coś podobnego :)


Podoba się wam? Co o niej sądzicie?

1 komentarz:


  1. Propozycja bardzo interesująca, ale ja akurat jestem na etapie szukania czegoś innego, a konkretnie spodobała mi się taka propozycja, jak torebka koszyk na lato . Widziałam ofertę kilku sklepów w social mediach i wiem, że takie torebki są teraz bardzo popularne. Są fajnym elementem całej stylizacji!

    OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger