24 grudnia

Konkurs - Wygraj zestaw do manicure winylowego

rozdanie-blog

Na wstępie - z okazji Bożego Narodzenia, chciałabym życzyć Wam radosnych, rodzinnych Świąt, spełnienia marzeń i samych sukcesów w 2018 roku. A ponieważ dziś Gwiazdka - postanowiłam obdarować nie jedną, ale aż dwie osoby zestawem do manicure winylowego. Tak więc - zapraszam na świąteczno-noworoczny konkurs 😊W skład nagrody wchodzi:
cnd-vinylux
 • CND, Scrub Fresh - preparat do oczyszczania i odtłuszczania naturalnej płytki paznokcia. Wykazuje działanie przeciwgrzybicze i zwiększa przyczepność lakieru.
 • CND VINYLUX, Weekly Polish - czerwony lakier winylowy w kolorze Rouge Red.
 • CND VINYLUX, Weekly Top Coat - zabezpieczający i nabłyszczający top.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić pola oznaczone * w poniższym formularzu.
Każda z pozostałych aktywności zwiększa szansę na wygraną!
WAŻNE! Regulamin rozdania :
1. Fundatorem nagród jest autorka bloga. Nagrody są nowe, nieużywane, nieotwierane i nieprzeterminowane.
2. Konkurs trwa od dnia dzisiejszego do 24.01.2018r. do północy.
3. Warunkiem wzięcia udziału jest publiczne obserwowanie bloga oraz odpowiedź na pytanie konkursowe. Dodatkowa aktywność wymieniona w formularzu zgłoszeniowym zwiększa szansę na wygraną.
4. Zgłoszenia do konkursu blogowego przyjmowane są wyłącznie poprzez powyższy formularz zgłoszeniowy. Drugi zestaw do manicure winylowego można zdobyć w konkursie odbywającym się równolegle na fanpage'u Rainbow Beauty. W celu podwojenia szansy na wygraną można brać udział w obydwu konkursach, ale jedna osoba może wygrać tylko jeden zestaw do manicure.
5. Zwycięzca konkursu musi pełnić podstawowe warunki (obserwacja bloga oraz odpowiedź na pytanie konkursowe). Warunki te zostaną sprawdzone podczas wyboru zwycięzcy. Jeśli zgłoszenie będzie nieprawidłowe - nagroda zostanie przyznana innej osobie, która nadesłała poprawne zgłoszenie konkursowe.
6. Organizatorka oświadcza, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku w rozumieniu Art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
7. Wyniki pojawią się w nowym poście na blogu do trzech dni od zakończenia konkursu (25 - 27 stycznia). Zwycięzca ma 3 dni czasu na podanie danych adresowych do wysyłki nagrody.
8. Nagroda zostanie wysłana na mój koszt na terenie Polski. Osoby mieszkające za granicą również mogą wysłać zgłoszenie pod warunkiem posiadania polskiego adresu, na który będę mogła wysłać wygraną.
9. Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail chelsea@onet.pl lub poprzez fanpage Rainbow Beauty.


POWODZENIA!

8 komentarzy:

 1. Niestety moje paznokcie póki co nie przyjmą żadnego lakieru, więc odpuszczam :( Ale życzę powodzenia innym! =)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda :( Ale tak dla odmiany po nowym roku postaram się o konkurs z kosmetykami pielęgnacyjnymi :)

   Usuń
 2. Dla Ciebie również cudownie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nagroda świetna ale nie mój kolor ;) Powodzenia wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jakie kolorki lubisz? Może następnym razem trafię w Twój gust :D

   Usuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger