30 czerwca

Rodzinna pasja do piękna - Affect Cosmetics

Z pasji i przyjaźni, w odpowiedzi na potrzeby współczesnych kobiet, powstała marka Affect, oferując kosmetyki najwyższej jakości skierowane do każdej kobiety, niezależnie od miejsca zamieszkania, statusu społecznego, czy wieku. Affect to nowoczesna marka kobieca stworzona przez kobiety dla kobiet. To firma z misją, która kierując się wartościami rodzinnymi, gdzie matki i córki stanowią dla siebie wzajemną inspiracją, tworzy jakościowe i piękne produkty w trosce o piękno kobiety.

affect-cosmetics
Materiały prasowe: Affect Cosmetics; Zdjęcie: Julita Waloszek

Rynek kosmetyczny jest ogromny, dlatego przy wyborze tego, czego szukamy, warto kierować się pozytywnymi wartościami i doświadczeniem, które właśnie dostarcza nam Affect. Od początku powstania firmy, założycielki, Agnieszka Kuśnierz i Beata Łysoń-Dobrocińska, wraz z profesjonalnymi wizażystami tworzą wysokojakościowe produkty nie tylko dla mistrzów makijażu, ale również dla amatorów, dostarczając profesjonalne kosmetyki najwyższej jakości produkty, które są osiągalne zarówno dla eleganckiej businesswoman, jak i dla studentki. Właścicielki nie tworzą barier, a jednoczą wszystkie kobiety, zachęcając do podkreślania swojego zewnętrznego i wewnętrznego piękna. Affect łączy jakość z przyjaznym podejściem do klienta.

Założycielki Affect, Agnieszka i Beata, to przedsiębiorcze kobiety, pomiędzy którymi iskra profesjonalnego zauroczenia pojawiła się już na pierwszych spotkaniach, kiedy organizowały warsztaty, szkolenia i pokazy kosmetyczne. Kierując się osobistym doświadczeniem, znajomością branży, rozmawiając z wizażystkami oraz z innymi kobietami, dobrze wiedziały, czego brakuje polskim odbiorcom. Postanowiły założyć nowoczesną markę, która odpowie na dynamicznie zmieniające się potrzeby i będzie innowacyjna technologicznie. Beata dowodzi, że wykształcenie humanistyczne jest niezbędne w prowadzeniu firmy, dba o aspekty kreatywne, poszukuje nowości i czuwa nad designem opakowań, Agnieszka, jako ekonomistka odpowiada za sprzedaż i finanse. Affect to kobieca firma z wartościami rodzinnymi, gdzie pasja do piękna oraz pasja do rodziny idą w parze. Beata i Agnieszka są matkami dorosłych już córek, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę. Wspierają się, wzajemnie inspirują i wspólnie tworzą coraz to nowsze produkty, które stają się must have w kosmetyczce świadomych kobiet szukających doskonałych kosmetyków w rozsądnej cenie.

W szerokiej ofercie produktów znajdują się kosmetyki i akcesoria do wykonania pełnego makijażu, które nie tylko pięknie wyglądają, ale również dbają o naszą skórę. Twórczynie marki od początku postawiły na komponenty, które są przyjazne środowisku, nie są testowane na zwierzętach i pozostają neutralne dla cery. Produkty Affect dzięki silnej pigmentacji i doskonałym teksturom świetnie sprawdzają się w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, ale też w indywidualnych makijażach na specjalne wydarzenia. Każdy produkt spod znaku Affect to w pełni dopracowany projekt od opakowania po zawartość.

Twórczynie marki Affect chcą mieć realny wpływ na to, jak wygląda rzeczywistość, dlatego ich działania są pełne konsekwencji i pasji. Zapraszają do współpracy artystów i artystki, grafików i wizażystki, osoby, które kierują się jakością i profesjonalizmem. Rozwijają firmę, wychodząc na rynki międzynarodowe, uważnie obserwują trendy i kierunki zmieniającego się świata, nie pozostają obojętne na kwestie społeczne i środowiskowe. Affect wyznacza nową jakość na rynku, dając wzorzec oparty na fundamentach takich jak pasja, wartości rodzinne, uważność i wrażliwość na piękno.

1 komentarz:

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger