Nareszcie mogę odetchnąć - ten tydzień był maratonem kolokwiów na uczelni, ale za kilka godzin wsiądę do pociągu i na 3 tygodnie rozstanę się z Krakowem. W końcu będę mogła nacieszyć się grudniowym ShinyBox'em, któremu zdążyłam zrobić tylko zdjęcia w ubiegły weekend. A tak oto prezentuje się jego zawartość :
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Vaseline. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Vaseline. Pokaż wszystkie posty

