29 sierpnia

Jesienny Oriflame - przegląd katalogu nr 12, co warto kupić?

Okładka do kolorowych nie należy, ale cóż ... w końcu nieubłaganie zbliża się jesień i - no niestety - szkoła :( ponieważ mam chwilę wolnego czasu, postanowiłam przejrzeć najnowszy katalog i przy okazji pokazać wam moje propozycje i "perełki", które znalazłam w katalogu :)


Preparat do wybielania paznokci - hmm, chyba pierwszy raz się z czymś takim spotykam :) Cena dosyć niska, a efekt nawet całkiem ładny, ale ja jednak wolę zwykłe lakiery :)


NIEZWYKLE IRYTUJĄCE!
Coś czego najbardziej nie lubię - kosmetyki jak widać są przeznaczone dla osób powyżej 40. roku życia, a modelka na pewno nie ma więcej niż 30 ... Mi wygląda tak na 25 lat a wam? W każdym razie, nic mnie tak nie irytuje, jak fakt, że młode modelki reklamują kremy dla starszych pań, ale oczywiście wygląd modelek, to zaleta kremu, którego zapewne nigdy nie użyły :| Co o tym myślicie?


Czas na wyprzedaże!
Oszczędzać chyba każda z nas lubi :) dlatego też kocham kupować wszystko na wyprzedaży :) Srebrna biżuteria może nie powala na kolana, ale za tak niską cenę, naprawdę opłaca się kupić :) Jedyne czego NIE POLECAM, to pomarańczowej wody toaletowej - kupiłam ją kiedyś i chyba od 1,5 roku mam problem by ją skończyć :| ma tak słodki, mdlący zapach, że wręcz jest mi od niej niedobrze :| Najbardziej jednak podoba mi się świeca - jest taka romantyczna <3 


Ogólnie, ten katalog był dla mnie jednym z mniej ciekawych - stąd tak mało stron, które wam pokazałam :( Być może zauważyłyście coś ciekawego? :)

1 komentarz:

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger