08 kwietnia

Cztery pory roku - Balsam do ciała

Zaczął się kwiecień, a tu dalej zima ... Ostatnio czytałam artykuł, że za kilka lat mają być 3 pory roku - lato ma zaczynać się w maju, jesień ma być dłuższa ... no i zima jak obecnie :( aż strach się bać! Zresztą same poczytajcie - LINK.

Dzisiejszego wpisu, co prawda, nie poświęcę pogodzie 
- ale balsamowi do ciała z serii Cztery Pory Roku :)

Pojemność : 250 ml
Cena : około 10 zł
Marka : Pharma C Food

Skład + info od producenta :

Moim zdaniem : 
Balsam miałam w swoim posiadaniu od bardzo dawna - dostałam go bodajże w prezencie urodzinowym ... Jakoś nieszczególnie przypadł mi do gustu, więc leżał i zbierał kurz :) Ale projekt denko motywuje - dlatego w końcu zabrałam się za zużycie go do końca. Ogólnie, jest bardzo wydajny, a jego cena jest stosunkowo niska. Konsystencja jest średniej gęstości, dlatego łatwo się go aplikuje. Poza tym, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów na ubraniach. Jedyne, co nie przypadło mi do gustu, to mdły zapach - kwiatowy, a dokładniej różany ... Co do działania - balsam faktycznie ma świetne właściwości nawilżające i wygładzające. Po pewnym czasie widać nawet delikatne poprawienie się elastyczności skóry :) Balsam jest dobry i mogę go polecić - jednak mi nie przypadł do gustu - zapewne przez zapach.

Ogólna ocena : 4/6

Miałyście kiedykolwiek produkty z serii 4 pory roku?
A może używałyście tego balsamu?
Boicie się, że już niedługo będą tylko 3 pory roku (bez wiosny)?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger