03 maja

Krakowskie Centrum Urody

Równy tydzień temu o tej porze "relaksowałam się" w Krakowskim Centrum Urody, które mieści się przy tej samej ulicy, przy której mieszkam - tak więc nieprzypadkowo tam trafiłam :) 

Widząc sporą przecenę (z 220 zł na 69 zł) na rozbudowany zabieg oczyszczania twarzy aż żal było mi nie skorzystać - i wcale nie żałuję, że się skusiłam, bo w salonie już sam zapach relaksuje i panuje tam bardzo przyjazna atmosfera :)


Oferta salonu również jest bardzo bogata - począwszy od zabiegów kosmetycznych, przez makijaż, manicure/pedicure, a na dietetyce skończywszy :)

Tak jak już wspomniałam, wybrałam się na oczyszczanie twarzy. Choć cała otoczka jest bardzo przyjemna (włącznie z wapozonem i prądami darsonwalowskimi), to już samo manualne oczyszczanie niekoniecznie. Na szczęście, efekty są rewelacyjne, choć widoczne na drugi dzień, gdy skóra już ochłonie :D

Co do kosmetyczki - to bardzo miła i kompetentna osoba, z wieloma certyfikatami i wyróżnieniami (które wiszą na ścianie), a które jak najbardziej znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości, dlatego bez wahania kupiłam kolejny pakiet zabiegów pielęgnacyjnych :)

A Wy oddajecie się w ręce kosmetyczek, 
czy wolicie relaksować się w domowym zaciszu?

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam śmigać do kosmetyczki ! Chociaż moja skrupulatnie odchodzi od tej formy oczyszczania przez wyciskanie pryszczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie poszłabym na takie oczyszczanie! Przydałoby mi się ;p

  http://inspire-someone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama jestem juz prawie kosmetyczka więc najbardziej ufam sobie : p

  OdpowiedzUsuń
 4. Swego czasu chodziłam regularnie na serię zabiegów i uwielbiałam te wizyty, chyba pora znowu na kilka wizyt:)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja bym chodziła raz w tygodniu do kosmetyczki, ale brak kasy

  OdpowiedzUsuń
 6. ja lubię bardzo czasem odwiedzić kosmetyczkę ;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger