08 maja

Hybrydowy mix 2

manicure-neon-green-rose

Cześć! Dziś mam dla Was drugą część mixu różnych mani hybrydowych, które ostatnio gościły na moich paznokciach, a jeśli jeszcze nie widziałyście pierwszej części - to zapraszam do obejrzenia! 😊

Niedawno postawiłam na bardzo energetyzującą, neonową zieleń Bling o numerze 73 oraz dobrze kryjącą biel (White Castle, 064, Vasco Nails) z różaną naklejką wodną, a całość wykończyłam delikatną syrenką w płynie - Mystic Mermaid od Neo Nail.

~~~~~~~~~~
semilac-semilike-lazure-dream-forget-me-not

Niebieski to zdecydowanie mój ulubiony kolor, choć na paznokciach nie gości u mnie często. Niemniej jednak czasami po niego sięgam, zwłaszcza, że uwielbiam starą, ale wciąż dobrą, hybrydę Semilac - 000 Lazure Dream, którą połączyłam z ciemnoniebieskim 329 - Forget me not (Vasco Nails), a palec serdeczny doprawiłam efektem syrenki w proszku.


~~~~~~~~~~
niebieski-manicure-hybrydowy-gradient-blue

Na niebiesko raz jeszcze! Tym razem gradient - na kciuku po raz kolejny zagościł 329 - Forget me not (Vasco Nails), palec wskazujący to Genailish nr 15, środkowy Kads o numerku 89C, na palcu serdecznym znany Semilac - 000 Lazure Dream, a na małym biel 064 - White Castle (Vasco Nails). Całość wzbogacona o płynną syrenkę Mystic Mermaid (Neo Nail).


~~~~~~~~~~
golden-stripes-manicure-hybryda-zlota-chabrowa

Dopiero podczas tworzenia tego hybrydowego mixu uświadomiłam sobie, jak często sięgam po chabrowy kolorek 329 - Forget me not. Zestawiłam go z brokatowym złotem 901 - Zeta (Vasco Nails), a żeby całość była spójna - użyłam złotych tasiemek.


~~~~~~~~~~
nc-nails-victoria-vynn-plynny-brokat-hybryda

Na koniec coś subtelnego - wybrałam cielisty kolor Dark Nude od NC Nails i nałożyłam na niego dwie warstwy mieniącego się kolorami tęczy brokatu No. 109 od Victorii Vynn, który zdecydowanie różni się od połyskującej syrenki Neo Nail. Żeby nie wyszło zbyt nudno - dorzuciłam kwiatową naklejkę na palec serdeczny.


Dajcie znać, która wersja spodobała Wam się najbardziej 😊

1 komentarz:

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger