04 kwietnia

Boska Nails - hybryda Blue Flower

boska nails lakier hybrydowy blue flower

Cześć! Niebieski kolor jest zdecydowanie moim ulubionym, dlatego często po niego sięgam. W mojej hybrydowej kolekcji jest jednak tyle różnych wariantów, że zawsze mam dylemat który odcień wybrać. Na szczęście, tym razem wybór był prosty, bo dzięki marcowej edycji Pure Beauty w moje ręce wpadł kolorek Blue Flower - pochodzący z wiosennej kolekcji Go Spring od Boska Nails.


boska nails lakier hybrydowy blue flower

Cena sugerowana: 19,49 zł za 6 ml
Kolor: No. 405, Blue Flower

Lakiery hybrydowe z linii Go Spring Boska Nails zostały zamknięte w eleganckiej, czarnej buteleczce i posiadają dobrany pędzelek frezowany, który ułatwia aplikację bez zalewania skórek. Innowacyjna formuła z wysokiej jakości pigmentami o trwałości do 3 tygodni.

boska nails lakier hybrydowy blue flower

To już moja druga hybryda od Boska Nails w ostatnich miesiącach. Różowa Sky Blanca świetnie się sprawdziła, bo lakier był mocno napigmentowany i dawał świetne krycie już po pierwszej warstwie. W dodatku, miał zadowalającą trwałość, bo bez jakichkolwiek ubytków utrzymał się przez ponad 3 tygodnie - do czasu zmiany manicure.

Wersja Blue Flower również mnie zachwyciła, bo średniej gęstości lakier nie rozlewał się na boki i nie zalewał skórek, a cienki i dobrze wyprofilowany pędzelek przypadł mi do gustu. Krycie po pierwszej warstwie było równie zadowalające, ale standardowo nałożyłam dwie warstwy hybrydy, która po ponad tygodniu jest w stanie idealnym.

No cóż, nie należę do fanek jednokolorowych paznokci, więc musiałam coś dorzucić i zdecydowałam się naklejki wodne z niebieskimi motylkami 🦋


1 komentarz:

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger