28 kwietnia
Konferencja Meet Beauty 2016 (edycja 2) Stadion Narodowy - relacja z warsztatów paznokciowych, pielęgnacyjnych i makijażowych
Emocje po drugiej edycji Meet Beauty już opadły, a moją głowę przepełnia cała masa miłych wspomnień z ubiegłego weekendu. Poznałam tam tyle wspaniałych osób, spotkałam znajome mi już twarze i odkryłam magiczne miejsca, do których chciałabym jeszcze kiedyś wrócić. A przy okazji trenowałam mięśnie - nosząc upominki, których ilość mnie zaskoczyła.
A teraz od początku ...
27 kwietnia
Naklejki na paznokcie hybrydowe - pastelowy manicure hybrydowy
Przed Meet Beauty postanowiłam sięgnąć po hybrydy i uświetnić je naklejkami wodnymi. Wcześnie robiłam to w nieco inny sposób (tutaj) - naklejki nakładałam na gotowe hybrydy, by odświeżyć ich wygląda i zakryć odrosty. Tym razem, naklejki wylądowały na bazie i Lazure Dream, a następnie utwardzałam je hybrydowym top'em.
24 kwietnia
23 kwietnia
Joy Box 'Wiosna' - kwiecień 2016 + rabat bioIQ
W czwartkowe popołudnie odwiedził mnie kurier i wręczył takie oto przepiękne pudełeczko, do którego od dłuższego czasu wzdychałam. Wiosenny Joy Box uwiódł mnie nie tylko swoją uroczą szatą graficzną, ale również wnętrzem.
21 kwietnia
Wiosenne spotkanie blogerek w Rzeszowie 15.04.2016 cz. I
Cześć!
Jak już wspominałam we wcześniejszym poście - w ubiegły piątek zagościłam w Rzeszowie. Podczas spacerku z dworca do miejsca naszego wiosennego spotkania, czyli restauracji La Sueva, nareszcie miałam możliwość pozachwycania się urokliwymi uliczkami i przepięknym Rynkiem ♥ Poprzednim razem byłam w Rzeszowie równo o północy i zwiedziłam tylko opustoszały dworzec autobusowy ;)
17 kwietnia
Weekend, weekend i po weekendzie, czyli info, zapowiedź i wyniki konkursu
Ten weekend znów minął mi bardzo szybko. W piątkowe popołudnie wraz z Kornelią wybrałyśmy się na wycieczkę do Rzeszowa, by poznać kilka świetnych dziewczyn i trochę poplotkować (szczegóły wkrótce!). Jak widać pogoda dopisywała - choć wieczorem trochę popadało. Gdy wróciłam do Krakowa byłam tak zmęczona, że od razu zasnęłam - nie mając nawet sił, by obejrzeć rzeczy, które ze sobą przywiozłam. Ale jedno jest pewne - wkrótce się nimi z Wami podzielę, bo sama nie będę w stanie wszystkiego używać, więc wyczekujcie rozdania / konkursu jeszcze w tym miesiącu :)

