20 września

Mariza Selective - nude błyszczyk do ust Chic Lip Gloss

Obecnie mam przyjemność testowania nie tylko moich zakupów z Marizy, ale również przesyłki od Pani Natalii :) Do testów otrzymałam takie oto kosmetyki:

* lakier do paznokci
* błyszczyk do ust
* krem do stóp


Ostatnio cały czas używałam pomadek ochronnych lub balsamów do ust, więc miałam długą przerwę od błyszczyków, które kiedyś tak bardzo uwielbiałam :)


Oczywiście pierwszą rzeczą, jaką postanowiłam przetestować był błyszczyk:
Mariza Selective Chic Lip Gloss
Nr koloru: 30
Pojemność: 8 ml 


Odcień jest naturalny, a więc błyszczyk bardzo mi się spodobał. Zapach jest delikatny, po nałożeniu na usta praktycznie niewyczuwalny, więc w ogóle mi nie przeszkadza. Poza tym nie ma również smaku. Błyszczyk testowałam przez ostatnie 3 dni i muszę przyznać, że jest bardzo trwały - przed wyjściem do szkoły pomalowałam nim usta, a gdy wróciłam do domu, błyszczyk nadal się na nich utrzymywał! 
Różnica jest bardzo widoczna :) A zmiana oczywiście na lepsze, dlatego już zdążyłam się zauroczyć tym błyszczykiem i zapewne przy najbliższej okazji, gdy dostanę katalog od koleżanki, to kupię więcej odcieni tego błyszczyka :) Ze szczerego serca mogę go wam polecić :) A może któraś z was już go ma?


Tutaj jeszcze 2 zdjęcia, które pokazują dokładniej kolor błyszczyka :)
Podoba wam się? 
Chciałybyście mieć taki? 


PS. Niedługo pojawią się kolejne recenzje :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger