29 września

Pomarańczowo mi - orange manicure

Jakiś czas temu przedstawiałam wam świetny błyszczyk z Marizy - od czasu, kiedy go dostałam, używam go praktycznie codziennie :) Dziś chciałam zaprezentować wam kolejną rzecz, którą dostałam od Pani Natalii, a jest to pomarańczowy lakier:

To oczywiście zestaw, który posłużył mi do stworzenia manicure'u :)
Tak niestety aparat przeinacza kolory - dwa identyczne zdjęcia, ale kolory już różne :( 

Aby stworzyć taki Mani, najpierw nałożyłam odżywkę (pierwsza od prawej na pierwszym zdjęciu), następnie pomarańczowy lakier z Marizy, a na dwa paznokcie nałożyłam brokat z Delii i na końcu paznokcie pomalowałam utwardzaczem (pierwszy od lewej na pierwszym zdjęciu). 

Czas na kilka słów o kolorowych lakierach :)

MARIZA
Care & Colour 
Nr koloru : 57
Zawiera prowitaminę B5 i wapń
Pojemność : 10 ml
Cena : 7,60zł

Na lakierze jest napisane, że należy malować dwukrotnie, aby uzyskać trwałą i gładką powłokę - ja jednak uważam, że jedno malowanie całkowicie wystarczy - gdyż bardzo dokładnie kryje i jest trwały - paznokcie pomalowałam w poniedziałek, a wczoraj lakier całkiem dobrze się trzymał - jedynie na palcu wskazującym u prawej ręki trochę się starł, ale po takim czasie, to i tak bardzo dobry rezultat :) Lakiery z Marizy na pewno mogę wam polecić - cena całkiem przystępna, długa trwałość lakieru i dodatkowo jeszcze zawiera substancje, które wzmacniają paznokcie :)

DELIA COSMETICS
Las Vegas
Nr koloru : 507
Pojemność : 7 ml
Cena : 6,50zł

Lakier ogólnie składa się z czarnego brokatu i dosyć dużych drobinek, kolistego kształtu, które mienią się kolorami tęczy - zwłaszcza, gdy przyświeci na nie słońce, a więc efekt jest rewelacyjny :) Lakier również jest bardzo trwały - choć odpadł nieco szybciej niż ten z Marizy. Jeśli malujemy tylko i wyłącznie lakierem z serii Las Vegas, to dwie warstwy są nieuniknione, natomiast jeśli nakładamy lakier brokatowy na inny lakier (w moim wypadku pomarańczowy) to jedna warstwa w zupełności wystarczy :)


Macie jakiś z tych lakierów?
Podoba się wam mój manicure?

2 komentarze:

  1. bardzo podoba mi sie Twój manicure , moge nawet jeszcze powiedziec, że uwazam ze masz idealne dlonie, palce, paznokcie do prezentowania na nich roznistych zdobien paznokci.. :) pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pomarańczowy bardzo ładnie wygląda ;)

    OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger