18 lipca

O dwóch takich, co ukradli ...

a raczej - skradli moje serce wiele lat temu! Jeszcze w czasach uczęszczania do podstawówki czy gimnazjum, czyli całe wieki temu, zauroczyłam się w delikatnych odcieniach różowego. Niestety możliwość malowania paznokci miałam jedynie weekendami. Kuriozalne było dla mnie to, że w szkole mając paznokcie pomalowane bezbarwnym lakierem - lądowało się na dywaniku u dyrektorki, ponieważ na bezbarwny lakier trzeba było mieć zaświadczenie od lekarza, że paznokcie wymagają leczenia ... 

Na szczęście - te czasy minęły już bezpowrotnie, ale pozostały mi po nich nieliczne już pamiątki. Prawdę powiedziawszy, to jestem w szoku, że idąc na studia, wyrzucam sprawne (niczym nie rozcieńczane) lakiery, które zakupiłam będąc w podstawówce. A oto one :


Miss Sporty, Quick Dry 'n 1 min, Szybkoschnący lakier do paznokci, o pojemności 7 ml
&
HEAN, Mega Colour, 6 ml, nr koloru 413 - perłowy z glitterem


Z Quick Dry jestem (a raczej byłam) bardzo zadowolona, bo lakier wysychał w błyskawicznym tempie, a jego trwałość to mniej więcej 4-6 dni. Poza tym 1 warstwa miała świetne krycie. Ten lakier zdecydowanie był najładniejszą perełką w mojej kolekcji - miał idealny jak dla mnie kolor. Niestety, nic co dobre nie trwa wiecznie - lakieru zostało już niewiele, więc postanowiłam zużyć go do końca i zrobić miejsce na nowe ;)


Co do Hean'a - lakier również był bardzo trwały i szybko schnął. Jak widać na zdjęciach - zawierał delikatne drobinki brokatu, jednak nie były one uciążliwe podczas zmywania. 


Przyznam szczerze, że jestem z siebie dumna, ponieważ udało mi się zdenkować już 2 lakiery. Przed przeprowadzką do Krakowa chciałabym zrobić wielki porządek w kosmetykach - wykończyć to, co już się kończy, zabrać to - co będzie mi potrzebne, a oddać to, co nowe i u mnie się zmarnuje :) 

8 komentarzy:

 1. U mnie nie było tak restrykcyjnie bezbarwny można było mieć na paznokciach

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolorek z Miss Sporty bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie w szkole tylko koloru nie można było mieć:)
  fajne te lakiery takie delikatne:)

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne odcienie *.* wyglądają genialne!
  http://rozowo--mi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubie lakiery miss sporty, zwlaszcza te matowe.

  OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger