23 czerwca

Tonik, co cuda czynić potrafi

Piekł, szczypał, wysuszał i podrażniał - tak właśnie zaczęła się moja przygoda z Tonikiem głęboko oczyszczającym od Dermedic z serii Acne Expert, którego zdobyłam dzięki styczniowej edycji ShinyBoxa.


Pojemność : 200 ml
Cena : 26 zł

Od producenta / Sposób użycia / Skład :

Moim zdaniem : Tonik ma ładny, delikatny zapach - jednak jest on taki za sprawą perfum, które zostały do niego dodane - bez nich, preparat zapewne byłby lepszy dla skóry ... 
W każdym razie - jak już wcześniej pisałam - na początku, tonik działał tragicznie. Miałam ochotę go po prostu wyrzucić, ale dałam mu szansę i nie żałuję! Z każdym kolejnym dniem uczucie pieczenia i wszelkie podrażnienia zaczęły zanikać, a cera wyglądała coraz lepiej. Z totalnego bubla - stał się moim ulubieńcem! Świetnie oczyścił moją twarz i lekko ściągał skórę. Jedynie z odpowiednim nawilżeniem był lekki kłopot - ale od czegoś w końcu są kremy :)

Ogólna ocena : 5/6

4 komentarze:

  1. piekł i szczypał moze przez to ze oczyszczał... ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeżeli piekł,szczypał,wysuszał i podrażniał to nie powinnaś go używać. Kosmetyk nie powinien działać,aż ta okrutnie bo to znaczy ,że źle dobrałaś go do cery. A jak wiadomo ,że jak już cera ci z normalniej przejdzie w suchą to trudniej ci ją będzie nawilżać i kremy ci już nie pomogą .

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie miałam tego toniku, ale kosmetyki Dermedica lubię, dziwna sprawa z tym szczypaniem...

    OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger