16 czerwca

Wszyscy mają piaski - mam i ja!


Lakiery piaskowe ostatnio robią wielką furorę, dlatego stały się moim 'must have'. Poszłam na łatwiznę w poszukiwaniu piaskowca o odpowiednim kolorze, po prostu wybrałam się do Rossmanna i wzięłam co było ... Lovely (WIBO) wypuściło ostatnio kolekcję Baltic Sand - 3 lakierów o piaskowej fakturze, o kolorach :

Pojemność : 8 ml
Cena : 8,59 zł


Lakier jest niesamowicie trwały - pomalowałam nim paznokcie w poniedziałek wieczorem, obecnie jest niedziela, a manicure nadal wygląda tak, jak na początku - bez odpryśnięć i jakiegokolwiek uszczerbku. Dodam również, że nie stosowałam ani bazy, ani top coat'a.

Na początku, nie mogłam się przekonać do tej piaskowej faktury. Prawdę powiedziawszy, to trochę przeszkadzały mi paznokcie, które porównałabym do papieru ściernego ... Dobrze, że po kilku dniach szorstkość faktury lakieru trochę zmalała. Ogólnie, mogę śmiało polecić ten lakier z Lovely - ja z pewnością dokupię resztę lakierów z serii Baltic Sand :)

3 komentarze:

  1. Dzisiaj u mnie zloty piasek z tej serii !! A na pazurkach mam obecnie ten, który masz w poście. I również wytrzymałość mnie powala. Są świetne. U mnie w kolejce czeka czerwony. Nie wiem czy miałam złoty, ale też świetnie wygląda - możesz zobaczyć w moim dzisiejszym poście !:)
    Pozdrawiam;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba dziś się po niego wybiorę, ale może w innym kolorze:)

    OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger