14 kwietnia

Spotkanie blogerek - Nowy Sącz 2015 cz. I

W ubiegłą sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu blogerek w Nowym Sączu. Gdyby nie oficjalne zaproszenie od Dorotki zanim dowiedziałam się o chorobie - to zapewne nigdy nie zawitałabym w te strony. A straciłabym wiele, bo na trasie Kraków - Nowy Sącz jest naprawdę wiele malowniczych miejsc, więc podczas jazdy byłam przyklejona do szyby i podziwiałam krajobraz. Przede wszystkim - poznałam wspaniałe dziewczyny, z którymi czas zleciał aż za szybko i z 12 nagle zrobiła się 17 i trzeba było wracać :)Spotkanie odbyło się w EVENT club&restaurant w Nowym Sączu, a brały w nim udział :

Organizatorki:
www.niedokoncakosmetycznie.blogspot.com
www.lakierowo.blogspot.com
Uczestniczki:
www.kascysko.blogspot.com
www.xkeylimex.blogspot.com
www.rainbow-above-me.blogspot.com
www.clumsywords.pl
www.blankita.pl
www.feel-the-beauty-everywhere.blogspot.com
www.mazidlo.blogspot.com
www.turkusoowa.blogspot.com

Miałyśmy wspaniałego fotografa - wesołą Beatę, która również jest blogerką :)


Zawitała do nas także Pani Ania - właścicielka sklepu internetowego bezpestki.pl - która bardzo intrygująco opowiadała o kosmetykach naturalnych i ekologicznych :)


Przyznam szczerze, że to spotkanie było najbardziej klimatycznym, na jakim byłam do tej pory - a to za sprawą awarii w elektrowni i braku prądu ... przez co część spotkania spędziłyśmy przy świecach :) Na koniec - mały spojler prezentu od Essence - oczywiście, w następnym poście będziecie mogły zobaczyć, co ciekawego dostałyśmy. W końcu, emocje trzeba dawkować! :)

11 komentarzy:

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger