23 listopada

CelluOff - informacje, skład, działanie

Niedawno miałam to szczęście i wygrałam rozdanie tutaj - przesyłka oczywiście już do mnie dotarła, a więc zaczynam testowanie, które potrwa przez najbliższe 3 miesiące :)


Na razie - czytając ulotki, jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tego suplementu diety, ale czas pokaże - jak działa CelluOff, którego producentem jest oczywiście AvetPharma :)

Cena produktu do niskich nie należy - bo to wydatek rzędu 50 - 130zł za 30 kapsułek!

OD PRODUCENTA:
Skład i działanie:
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy wpływa uelastyczniająco na naczynia, dzięki czemu zwiększa się przepływ tkankowy. Polepszenie ukrwienia ma decydujący wpływ dla eliminacji toksyn i przywrócenia zrównoważonego metabolizmu w obrębie tkanki tłuszczowej. Krzem zawarty w ekstrakcie z liści pokrzywy i pędów bambusa ma dodatkowe działanie wzmacniające drenaż limfatyczny. Dochodzi do zmniejszenia obrzęku i wyraźnego wyszczuplenia obszarów objętych cellulitem. Wyciąg z morszczynu to znany, naturalny środek przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej. Działanie tego składnika powoduje, że komórki tłuszczowe stają się mniejsze i spada w nich ilość niekorzystnych kwasów tłuszczowych. CelluOFF zawiera w swoim składzie od lat szeroko stosowany w medycynie kwas linolenowy który ujędrnienia i nawilża skórę. Kwas pantotenowy i witaminy z grupy B odżywiają skórę oraz wpływają na jej szybką regenerację. 

W jednej kapsułce:

SkładnikIlość%ZDS
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy122,0 mg**
Otoczkowany olej z ogórecznika lekarskiego zawierający nie mniej niż 9% kwasu γ-linolenowego100,0 mg**
Ekstrakt z liści pokrzywy80,0 mg**
Ekstrakt zawierający nie mniej niż 70% przyswajalnej krzemionki pozyskany z pędów bambusa50,0 mg**
Ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego, standaryzowany na 0,1% zawartość jodu30,0 mg20
Witamina B10,48 mg44
Witamina B20,66 mg47
Kwas pantotenowy2,64 mg44
Niacyna7,04 mg44
Biotyna20,0 μg40

CelluOFF to unikalny produkt przeznaczony do walki z cellulitem, który przyczynia się do widocznej poprawy w obrębie obszarów objętych tym problemem. Wpływa na wyrównanie skóry, redukcję tkanki tłuszczowej, lepsze ukrwienie i poprawę sprężystości. Pierwsze efekty stosowania kapsułek CelluOff powinny być widoczne już po pierwszym miesiącu stosowania. Kapsułki CelluOFF likwidują istniejący cellulit, a regularnie przyjmowane przeciwdziałają jego nawrotom. 


Teraz pozostaje mi jedynie czekać na pozytywne efekty, które mają być widoczne już po 3 tygodniu :) A wy miałyście kiedyś do czynienia z CelluOff?

1 komentarz:

  1. Zapraszam na rozdanie! http://natolatekswiat.blogspot.com/2012/11/mikoajkowy-konkurs-z-shape.html
    Do wygarania kosmetyki z USA o wartości 160zł

    OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger