22 listopada

Słoneczny brokat Barry M. - fioletowo brokatowy makijaż

Jakiś czas temu stworzyłam dokładnie taki sam makijaż, jak w obecnym poście, jednak nie utrwaliłam go zdjęciem - tym razem postanowiłam wam pokazać, co stworzyłam :) Makijaż całkiem prosty - nie wymaga wiele wysiłku i nawet, ktoś kto ma dwie lewe ręce do makijażu, bez problemu go stworzy.Fioletowa kredka (nr koloru EC5) - marki BarryM. kosztuje jedyne 14,50 zł i daje delikatny, wręcz aksamitny kolor. Łatwo się ją aplikuje, gdyż jest bardzo miękka, a więc nie trzeba się męczyć, żeby pomalować powiekę :) Niestety kolor jest bardzo nietrwały - po około 3 godzinach konieczne są poprawki makijażu, więc dla osób , które nie stosują bazy pod cienie tej kredki nie polecam. Jeśli jednak nakładacie bazę, to kredka spokojnie wytrzymuje do 8h. Ogólnie oceniłabym ją na 4/6, mimo że przypadła mi do gustu.


Brokatowa (złota) kredka do oczu (nr koloru GSG) - również marki BarryM. i droższa jedynie o złotówkę od poprzedniej. W tym wypadku również aplikacja jest bardzo łatwa, gdyż kredka jest miękka. Brokat bardzo pozytywnie mnie zaskoczył - trwałość 100% - po całym dniu brokat był na swoim miejscu, nie starł się i połyskiwał dalej bez różnicy, czy nakładałam go na bazę, czy nie :) Co prawda - z lampą błyskową wygląda jak czarne kropki i się nie mieni, ale w rzeczywistości wygląda inaczej - zwłaszcza, gdy jest piękna pogoda i słońce na niego pada :) W każdym razie tą brokatową kredkę mogę polecić! Nadaje się nie tylko do oczu, ale również do ozdobienia brokatem np. ust - oceniam ją na 6/6!


Bez lampy błyskowej:
Brokat widać dużo lepiej - mi bardzo spodobał się efekt, jaki można dzięki niemu stworzyć :) Mam już koncepcję na kolejny makijaż z użyciem tego brokatu - tym razem wersja będzie trochę bardziej hard, niż ten podstawowy makijaż, który dziś prezentuję :)I na koniec efekt samego brokatu:


Jeśli macie do wyboru zwykłe cienie lub cienie w kredce, to co wolicie?
Która kredka bardziej przypadła wam do gustu? Brokat czy delikatny fiolet?

2 komentarze:

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger