03 marca

Ziaja, De-Makijaż uniwersalny płyn do demakijażu oczu

Zdania na temat tego płynu do demakijażu są podzielone - jedni go kochają, inni nienawidzą. W każdym razie, jest tani i wydajny, a jak dla mnie - bardzo dobry :) Co najważniejsze - jako jeden z nielicznych, ma informację o tym, że mogą go stosować osoby, które noszą soczewki kontaktowe :)

Ziaja, De-Makijaż
uniwersalny płyn do demakijażu oczu
Cena i pojemność: około 4 zł za 120 ml

Wszystkie ważniejsze informacje (łącznie ze składem) można wyczytać z etykiety:

Moim zdaniem:
Jak już wcześniej wspomniałam - płyn do demakijażu oczu jest bezpieczny dla osób stosujących soczewki - nie podrażnia oczu i dodatkowo daje delikatne uczucie nawilżenia (w sumie po całym dniu, zwilżenie powiek przynosi ulgę). Mimo że jest delikatny, to świetnie radzi sobie z makijażem - nawet moje trwałe (niewodoodporne) tusze do rzęs nie mają przy nim szans :) Ja, często stosowałam go do demakijażu całej twarzy, a nie tylko samych oczu - i również bardzo dobrze oczyszczał. Ogólnie, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń - miałam wiele płynów, ale ten zdecydowanie jest najlepszy - a w dodatku mega tani i wydajny - starcza na 2-3 miesiące codziennego stosowania.

Ogólna ocena: 6/6

Wiedziałyście o nim wcześniej?
A może go już używałyście?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger