23 marca

Peeling błotny z kwasami owocowymi AHA

Jakiś czas temu rozstałam się z peelingami, jednak muszę przyznać, że nie umiem bez nich żyć ... Gdy tylko zobaczyłam peeling błotny z kwasami owocowymi AHA - od BingoSpa, wiedziałam, że to właśnie jego muszę mieć! I tak też się stało - dlatego dziś czas na podsumowanie testowania: 


Pojemność : 100 g
Cena : 12 zł

Od producenta :
Drobnoziarnisty peeling błotny do twarzy z kwasami owocowymi AHA delikatnie usuwa martwy naskórek. Zawiera 10% naturalnego błota z Morza Martwego, 2% mielonych pestek z oliwek i 50% kwasy owocowe. W przypadku cery tłustej i mieszanej, błoto z Morza Martwego oczyszcza zatkane pory skóry oraz zapewnia działanie bakteriobójcze. Bardzo istotne dla osób z cerą tłustą i mieszaną jest to, iż błoto powoduje istotne zwężenie porów skóry. Kwasy owocowe złuszczają naskórek. Zwiększają poziom nawilżenia skóry czego efektem jest poprawa elastyczności i wyglądu zewnętrznej warstwy skóry. Po starannie wykonanym peelingu skóra jest oczyszczona i wygładzona, bardziej podatna na działanie aktywnych substancji zawartych w innych preparatach kosmetycznych BingoSpa.

Skład : 
Przy okazji - pozdrowienia dla Poczty Polskiej, która tak właśnie dba o przesyłki!

Moim zdaniem:
Parabeny w składzie to nie jest dobre rozwiązanie, ale to chyba jedyne zastrzeżenie jakie mam do tego produktu. Ma małe ziarenka, które bardzo dobrze peelingują i oczyszczają skórę, która staje się wygładzona i maksymalnie nawilżona - po takim zabiegu, żadne kremy nie są już potrzebne :) Poprawia się również koloryt skóry i ogólnie, twarz wygląda młodziej :) 
Peeling ma średniej gęstości konsystencję, a jego zapach jest delikatny - lekko owocowy z nutką zapachu ziemi, jednak w niczym to nie przeszkadza :) Wydajność bardzo mnie zachwyciła - stosuję go od miesiąca (przeważnie 2-3 razy w tygodniu), a zauważyłam tylko drobny ubytek w plastikowym pojemniczku :)
Ogólnie, peeling błotny z kwasami owocowymi mnie zachwycił - w dodatku ma bardzo przystępną cenę, dlatego śmiało mogę go polecić! Ocena: 6/6 
Lubicie peelingi?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger