Brokatowy nudziaczek od Wibo


Ostatnio do mojej kolekcji dołączył nowy lakier Wibo - wygrany u Marzeny :) Oczywiście, uwielbiam testować wszystkie nowe kosmetyki od razu, dlatego od razu po otwarciu przesyłki, lakier wylądował na moich paznokciach. Zaintrygował mnie jego kolor - z daleka wygląda jak kawa z mlekiem, z bliska - jest bardziej srebrny ... jeśli jednak przyjrzeć by mu się dokładniej - lakier jest srebrny i ma w sobie wiele brązowych drobinek, co na paznokciach daje bardzo ciekawy efekt :)


Ogólnie, lakier kryje dopiero po nałożeniu drugiej warstwy. Myślę, że jedna warstwa ładnie wyglądałaby na np. białym lub czarnym podkładzie - pewnie niedługo to przetestuję :) A lakier oczywiście polecam - jak większość z Wibo :)

You May Also Like

1 Dodaj swój komentarz

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Jeśli chcesz porozmawiać, poplotkować lub masz do mnie osobiste pytania - pisz śmiało na chelsea@onet.pl lub poprzez fanpage bloga :)