09 lutego

Spotkanie blogerek - Sucha Beskidzka 2014 cz. I

Dla większości osób, niedzielny wieczór służyć ma odpoczynkowi przed rozpoczynającym się, nowym tygodniem - tak więc nie będę Was zasypywać masą tekstu, a po prostu zapraszam do oglądania :)


W minioną sobotę (8 lutego) spotkałyśmy się w Pizzerii 102 w Suchej Beskidzkiej, w całkiem sporym, bo aż 18-osobowym gronie Większość dziewczyn miałam okazję poznać już wcześniej - podczas październikowego spotkania w Krakowie.

A oto cała nasza paczka :


Ponieważ nie samymi kosmetykami bloger żyje, to nasze spotkanie zaczęło się od zamówienia pizzy, która nie dość, że była całkiem tania, to dodatkowo bardzo smaczna :) A moja mina na poniższym zdjęciu - bezcenna! :)


Gdy już sobie pojadłyśmy, popiłyśmy i pogadałyśmy, to nadszedł czas na rozdawanie prezentów, które same dla siebie przygotowałyśmy, tak więc każda dostała indywidualną, choć anonimową paczkę :) W roli Św. Mikołaja wystąpiła nasza organizatorka, czyli Kornelia - a Śnieżynką została Iwona, która bardzo sprawnie rozdawała upominki :)


Nie obeszło się bez testowania i zachwytów nad Tangle Teezerem, który ostatnio robię furorę wśród blogerek :D W sumie nie dziwne, gdy już po pierwszym przeczesaniu włosów była widoczna takaaa różnica :)


I to nie koniec atrakcji! Zostałyśmy hojnie obdarowane przez sponsorów - ale nie rozpisuję się teraz na ten temat, ponieważ już niedługo powstanie osobny post :)


Oczywiście, spotkanie było bardzo udane - w końcu mogłam porozmawiać sobie za wszystkie czasy z Kornelią i resztą dziewczyn, zjeść dobrą pizzę i znów poczuć się jak na Gwiazdkę w Boże Narodzenie :)

A teraz uciekam do mojego domowego SPA, by oddać się błogim przyjemnościom przed jutrzejszą sesją ... na szczęście, nie egzaminacyjną - a zdjęciową! :D

24 komentarze:

 1. koniecznie się pochwal efektami sesji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że spotkanie bardzo udane ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że miło spędziłyście czas :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ;* Twoje oczęta........ przepadłam..... miło było znów Cię widzieć;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię takie spotkania :) Tyle fajnych dziewczyn można poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. chciałabym być kiedyś na takim spotkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością gdzieś niedaleko Ciebie są takowe organizowane, a jeśli nie - to zapraszam do Krakowa, bo pewnie niedługo i tam się pojawi spotkanie :)

   Usuń
 7. Odpowiedzi
  1. Z Tobą & Kornelią i resztą - po prostu nie mogło być inaczej <3

   Usuń
 8. Mina na zdjęciu - bezcenna. :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger