Wata cukrowa Cotton Candy (Yankee Candle) - na słodki początek tygodnia i miesiąca


Wata cukrowa kojarzy mi się z najwspanialszymi latami mojego dzieciństwa, dlatego miałam nadzieję, że jeden z najsłodszych zapachów Yankee Candle, a mianowicie Cotton Candy, niczym wehikuł czasu będzie w stanie zabrać mnie w beztroską podróż. 


Linia zapachowa: aromatyczne
Seria: Classic
Cena: 8 zł
Waga: 22 g
Dostępność: goodies.pl


Wosk Cotton Candy sygnowany jest naklejką z watą cukrową, a więc zapowiada się słodko i faktycznie taki jest. Różowiutka tarta swoim zapachem przypomina mi palony cukier, do którego dodano odrobinę słodziutkich owoców i nieco waniliowych nut. Tworzy to naprawdę apetyczną mieszankę, ale wiadomo - co za dużo, to niezdrowo, dlatego podczas dłuższego przebywania w towarzystwie Cotton Candy może nas trochę zemdlić ;) Niemniej jednak zapach ma w sobie coś beztroskiego i przypomina mi dziecięce czasy, kiedy pod szkołą stacjonował miły pan w białej czapce i fartuszku z magiczną maszyną, która tworzyła cukrowe cuda na patyku ♥


A jaki jest zapach Waszego dzieciństwa? :)
Miałyście okazję poznać Cotton Candy?


You May Also Like

6 Dodaj swój komentarz

  1. super, że zapach podkręcony jest słodką wanilią, takie uwielbiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. myślę, że mógłby mi się spodobać.

    OdpowiedzUsuń
  3. od czasu do czasu można sobie zafundować trochę słodyczy w postaci waty cukrowej :) fakt, wata cukrowa również kojarzy mi się z dzieciństwem, więc zapach wosku może przywołać Nam te wspomnienia.

    OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Jeśli chcesz porozmawiać, poplotkować lub masz do mnie osobiste pytania - pisz śmiało na chelsea@onet.pl lub poprzez fanpage bloga :)