10 lipca

IV Spotkanie blogerek w Suchej Beskidzkiej, 3 lipca 2016


Cześć! :)
Równy tydzień temu, po raz trzeci z rzędu miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerek w Suchej Beskidzkiej, którego tradycja sięga 2013 roku. Jak zawsze - miejscem naszego spotkania była Pizzeria 102, która urzekła mnie lustrzanym sufitem (na zdjęciu poniżej) :)

lustrzany sufit, mirror wall, mirrored ceiling

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13:00 i jak to zawsze bywa - babskim ploteczkom nie było końca. Obgadałyśmy wszystkie kosmetyczne rewelacje, filmy, seriale, książki, hybrydy, zapachy, blogowe aferki itp. itd. ... Oj, tematów to nam nie brakowało! W doborowym towarzystwie, przy pysznym jedzeniu czas płynął naprawdę szybko.


Robiłyśmy sobie też nawzajem anonimowe niespodzianki, dlatego żadna z nas (poza Kornelią) nie wiedziała co ktoś zamierza komuś sprezentować :D Dzięki tajemniczemu ktosiowi moja kosmetyczna lista zakupowa trochę się skróciła - Dziękuję! :)


Dostałyśmy też sporo różnych upominków, ale ze względu na ich ilość postanowiłam poświęcić im osobny post :)


A skoro już o upominkach mowa, to chciałabym serdecznie podziękować sponsorom:W spotkaniu brały udział:
Spotkanie było naprawdę udane i cieszę się, że po raz kolejny mogłam w nim uczestniczyć. Większość dziewczyn była mi już znana wcześniej, ale miałam możliwość poznać kilka nowych osób i mam nadzieję, że będziemy miały jeszcze wiele okazji do wspólnych spotkań :) Dziękuję za mile spędzone ubiegłotygodniowe popołudnie ♥


A Wy miałyście już okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerek? :)

9 komentarzy:

 1. Ja niestety jeszcze nie uczestniczyła w takim spotkaniu, ale pewnie wszytko przede mną, tym bardziej, że widzę, że to super sprawa :D

  OdpowiedzUsuń
 2. wow ! czekam na post, w którym pokażesz zawartość paczek ;P Ja mimo już kilku lat w blogosferze, na żadnym takim spotkaniu nie byłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacyjne spotkanie :) fajnie jest pojechać w inne miejsce, poznać nowe osoby, dobrze się bawić i spędzić miło czas a w dodatku jeszcze wrócić z torbami kosmetyków :) Marzenie po prostu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne kobiety i bardzo ciekawe blogi :)
  U mnie na blogu rozdanie, a w nim pomadka do ust Lancome. Serdecznie Cię zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajne kameralne spotkanie , na pewno było super :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie lokal wygląda bardzo ciekawie :D

  OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger