12 lipca

Tanie lakiery hybrydowe z Aliexpress : Kads, 89C - wygląd, trwałość i krycie


Cześć! :)
Manicure hybrydowy zyskał naprawdę dużą popularność i coraz częściej wykonujemy go w domu, a nie w salonach, dlatego nie dziwi mnie fakt, że większość z nas chce skompletować jak największą paletę kolorystyczną, by na paznokciach nie wiało nudą. Jednak średnie ceny lakierów hybrydowych dostępnych w Polsce wynoszą około 30 zł, dlatego kupując kilka buteleczek możemy znacznie odchudzić nasz portfel. Świetną alternatywą są więc zakupy na Aliexpress, gdzie można dopaść lakiery nawet za 5 zł/szt, a więc bardzo taniutko. No właśnie, tanio - ale co z jakością?

Zamawiając Kadsy właśnie tego aspektu obawiałam się najbardziej, ale już podczas tworzenia wzorników zauważyłam, że moje cztery hybrydy miały przyzwoite krycie przy pierwszej warstwie. Na paznokciach również dobrze kryły, choć pudrowy róż potrzebował 3-4 warstw, co w sumie mnie nie dziwi, bo jasne kolory z reguły mają słabe krycie.

34C 18C 54L
Kolorki od lewej: 34C, 89C, 18C, 54L


Niebieski Kads na moich paznokciach pojawił się dokładnie 21 czerwca i przetrwał w stanie idealnym aż do końca ubiegłego tygodnia, kiedy postanowiłam go ściągnąć.

Po prawie trzech tygodniach noszenia jestem z niego bardzo zadowolona, bo jakościowo niewiele odbiega od hybryd słynnego Semilac'a czy NeoNail'a, a różnica cenowa jest olbrzymia (5 zł Kads, 30 zł Semilac).


Na zdjęciach hybrydy z dwutygodniowym odrostem.

manicure hybrydowy

Macie jakieś doświadczenia z tanimi hybrydami?
Które marki polecacie, a które odradzacie? :)

7 komentarzy:

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger