04 marca

Wyniki rozdania + zapowiedź nowego :)


Pewnie nie mogłyście się doczekać wyników?
Musiałam przebrnąć przez sprawdzenie 192 zgłoszeń - z czego 6 zdublowanych, a więc ostatecznie było ich 186. Zajęło mi to trochę czasu, bo jednak poza blogiem mam też życie prywatne ;) Ale mniejsza z tym - zaraz poznacie zwyciężczynię rozdania :)

Oświadczam, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu Art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Wybrałam numer 263, a numer ten należy do:

rudy włos - Gratuluję!
Prześlij mi swoje dane adresowe z maila podanego w zgłoszeniu (bym nie miała wątpliwości, że to Ty) na maila chelsea@onet.pl, bym mogła jak najszybciej nadać przesyłkę, by dotarła na Dzień Kobiet :)


Jak już wspomniałam na FanPage'u - z okazji Dnia Kobiet będę miała dla Was kolejną niespodziankę, a więc jeśli tym razem się nie poszczęściło, to być może uda Wam się kolejnym razem :)

29 komentarzy:

 1. Gratuluję!
  Może następnym razem się uda ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęściara :) Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo, spory kawał szczęścia! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak blisko było :)
  Gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Boże dziewczyno nie załamuj mnie... nie rób rozdań losowych, bo jak cię urząd celny ścignie to będzie po Tobie ;/ To podchodzi pod ustawę o grach losowych i hazardowych, do zrobienia losowego rozdania musisz mieć pozwolenie z urzędu. No chyba, że masz to już nic nie mówię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem o tym, ale nie widziałam, by ktokolwiek robił z tego problem ;) to nie są nagrody za tysiące zł, a kara to chyba 10% wartości nagród :D Ale jeśli to faktycznie problem, to zrobiłam małą korektę ;)

   Usuń
  2. Wiesz mnie to rybka czy ktoś robi rozdania czy konkursy, ale jak to mówią na zimne lepiej dmuchać ;)

   Usuń
 6. Mail wysłany wielkie dzięki

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulację - często u Ciebie widać rozdania :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger