15 maja

Crazy pink fireworks - czyli różowo mi!

W ubiegłą sobotę mój majówkowy, pastelowy manicure został zastąpiony neonowym różem, a żeby nie było nudno - dzień później zyskał jeszcze, mieniący się kolorami tęczy, brokat :)
Na moich paznokciach zagościł lakier marki Joko Cosmetics o nazwie Crazy Pink (J135), który pochodzi z serii find your color. Co do samego lakieru, to niestety trochę mnie rozczarował ... Napis 'perfect cover' nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. 1 warstwa wygląda okropnie, po 2 dosyć grubo nakładanych warstwach - nadal widać prześwity (jak na zdjęciach). Na szczęście, lakier ma szeroki pędzelek, co ułatwia aplikację. No i muszę również pochwalić trwałość - właśnie mija 7 dzień, a manicure bardzo dobrze się trzyma - z minimalnymi odpryskami na końcówkach :)


Mieniący się kolorami tęczy lakier nazwany Fireworks (200) marki Sensique pochodzi z serii ♥ art ... nail art. Brokat ma przeźroczysto różową bazę, a więc po nałożeniu go na lakier z Joko nieco przyciemnił się kolor. Glitter na paznokciach noszę dzień krócej niż różową bazę (6 dni) i po tym czasie nadal nie dorobiłam się odpryśnięć, a więc trwałość ma naprawdę dobrą - co wróży mękę podczas jego zmywania ;)


Oczywiście, lakiery nałożone zostały na naturalną płytkę paznokcia :)


Lubicie brokaty na paznokciach? :)

7 komentarzy:

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger