02 sierpnia

Lakiery hybrydowe Cosmetics Zone - Juicy Peach, Neon Violet, Strawberry Red

cosmetics zone lakiery hybrydowe

Cześć!
Wczoraj do mojej coraz liczniejszej gromadki lakierów hybrydowych dołączyło 5 nowych buteleczek - tym razem marki Cosmetics Zone, która jest dla mnie całkowitą nowością i właśnie dlatego szczególnie zaintrygowała mnie swoimi produktami :)


Tym razem odpuściłam sobie moje ukochane niebieskości i sięgnęłam po bardzo żywą, wręcz rażącą czerwień z nowej kolekcji - czyli Strawberry Red (NP3) oraz idealny na lato neonowy fiolet (N17), a także delikatną i neutralną brzoskwinkę - Juicy Peach (PST15).  Poniżej możecie zobaczyć ich kolorki:

Z lampą błyskową

Na mlecznym wzorniku znalazły się 2 warstwy koloru zabezpieczone topem. Krycie, nawet w przypadku najjaśniejszego Juicy Peach, jest bardzo dobre już przy pierwszej warstwie. Lakier ma jednolitą strukturę i idealnie się samopoziomuje. Hybrydy na wzornikach spisały się świetnie, więc mam nadzieję, że równie dobrze będą się sprawować na moich paznokciach :)

W świetle dziennym

Paleta kolorów lakierów hybrydowych Cosmetics Zone dostępna jest pod tym linkiem.
W głowie mam już wizję nowego manicure, która zrodziła się, gdy tylko odkryłam truskawkową czerwień, więc w najbliższym czasie możecie spodziewać się pełnej recenzji tych hybryd :)


Cennik:
7 ml, kolor - 17,99 zł
15 ml, kolor - 24,99 zł
15 ml, baza - 24,99 zł
15 ml, top - 24,99 zł

Znacie markę Cosmetics Zone? :)
Miałyście okazję wypróbować już ich hybrydy?


9 komentarzy:

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger