08 września

Jesienne spotkanie blogerek w Krakowie - ZAPISY!Każdy czas jest dobry, by się spotkać przy kawie i trochę poplotkować w sobotnie popołudnie, dlatego razem z Anitą z bloga anittkova.blogspot.com zapraszamy na JESIENNE SPOTKANIE BLOGEREK W KRAKOWIE.


Spotkanie odbędzie się 7.11.2015 r. o godzinie 13:00. Najprawdopodobniej w Helladzie, Greckiej Tawernie mieszczącej się przy ul. Królewskiej 55, gdyż jest do niej dobry dojazd - bezpośrednio spod Galerii Krakowskiej, ale oficjalną informację o miejscu spotkania podamy w najbliższym czasie :)


Tak więc, jeśli macie wolną chwilę i ochotę, by się bliżej poznać i spędzić z nami miło dzień w Krakowie, to zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza i zgłoszenia się. Macie na to czas aż do 25.09. Natomiast do 30.09 wybierzemy 10 osób (+kilka osób na listę rezerwową). To jednak nie będzie takie łatwe, dlatego bardzo pomogą nam odpowiedzi na pytania w formularzu :) Nie zapomnijcie zapoznać się z regulaminem spotkania.


Regulamin spotkania
1. Spotkanie będzie miało miejsce 07.11.2015 r. w Krakowie o godzinie 13.00 (najprawdopodobniej w Helladzie przy ul. Królewskiej 55 - w najbliższych dniach potwierdzimy jeszcze tę informację).
2. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25 września. Nie ma różnicy na którym blogu się zgłosicie, gdyż wszystkie formularze spływają na jedno konto.
3. Do 30 września opublikujemy listę 10 osób. Wybrane blogerki otrzymają również informację na maila podanego w zgłoszeniu. Lista rezerwowa pozostanie tylko do naszej wiadomości.
4. W razie rezygnacji z uczestnictwa w spotkaniu, prosimy o mailową informację do dnia 24.10, byśmy mogły uzupełnić wolne miejsce i zaprosić osobę(y) z listy rezerwowej. Nie przewidujemy możliwości wybierania zastępstwa przez blogerkę rezygnującą z udziału.
5. Picie oraz jedzenie należy zamawiać w lokalu we własnym zakresie.
6. By umilić spotkanie przewidziałyśmy drobne upominki, ale nie będziemy wysyłać prezentów ze spotkania osobom, które na nie nie przybędą.
7. W razie jakichś niejasności, wszelkie pytania prosimy pozostawiać w komentarzu pod postem z zapisami lub kierować na adres spotkanie.blog@gmail.com
8. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania niewielkich zmian w regulaminie.


Byłybyśmy wdzięczne za umieszczenie u siebie na blogu banera informującego o spotkaniu, choć jest to opcjonalne :)

Do zobaczenia! :)


21 komentarzy:

 1. Ja już napisałam się na blogu Anity ;) Może uda mi się was poznać jak nie teraz to może kiedyś ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się :) Może się uda, ale pewnie będziemy miały bardzo trudny wybór :D

   Usuń
  2. Zdaję sobie z tego sprawę. Ale jak nie teraz to może kiedyś indziej po prostu przy kawie się poznamy. W końcu dla chcącego nie ma nic trudnego ;)

   Usuń
 2. Zazdroszczę, ja mam daleko do Krakowa ;c

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę takiego spotkania :) Ja mieszkam za daleko od Krakowa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale Kraków, to piękne miasto i może warto byłoby go zwiedzić? :D

   Usuń
 4. Mam trochę więcej niż 100km do Krakowa ale mam tam też rodzinkę. Sprawdzę sobie jutro gdzie to jest i wyślę zgłoszenie. A nóż widelec uda się debiut ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W razie czego, służę pomocą :) Chciałyśmy znaleźć miejsce, do którego naprawdę prosto jest trafić :) A tam spod galerii jeździ tramwaj i zatrzymuje się zaraz obok Hellady.

   Usuń
 5. Oo super :) Chętnie wybrałabym się na spotkanie, wysyłam zgłoszenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się :) Teraz pozostaje jedynie czekać na wyniki, a po ilości zgłoszeń, to już widzę, że będzie ciężko wybrać skład :D Na drugi raz chyba trzeba będzie zrobić spotkanie plenerowe, bo nie będzie ograniczonego miejsca ;)

   Usuń
 6. Zgłosiłam się :) Bardzo chętnie bym się wybrała do Krakowa, pozostaje czekać na wyniki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Rodowita Krakowianka zgłosiła pełną gotowość! :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger