07 września

Blogowa metamorfoza


Prawie przez rok z wyglądem bloga nic się nie działo, a prosty, miętowy szablon, który stworzyłam - znudził mi się już kilka miesięcy temu. Niestety, uczelnia pochłonęła mój czas, więc postanowiłam odroczyć zmiany do wakacji ... które jak zwykle upłynęły mi zbyt szybko i znów nic nie zrobiłam.

Ale nie mogłam tak tego zostawić i postanowiłam napisać do Kasi z bloga  Just Stay Classy, która tworzy przepiękne szablony. Teraz już wiem, że to była najlepsza decyzja!

[przed i po]

Mój początkowy pomysł na wygląd bloga był słaby, ale Kasia wzięła sprawy w swoje ręce i stworzyła szablon, który naprawdę mnie zauroczył ♥♥♥ Kwiaty + pastelowe kolory i na blogu od razu zrobiło się przytulniej. Mam nadzieję, że Wam również przypadł do gustu nowy wygląd :)

Jeśli potrzebujecie graficzno-html'owo-css'owej pomocy, to polecam napisać do Kasi :)

18 komentarzy:

 1. Nowy wygląd bardzo mi się podoba :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana bardzo się cieszę, że podoba Ci się nowy szablon :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest ślicznie :) Może kiedyś się zgłoszę do Kasi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. mi się jeszcze nie znudził mój, ale wiem, że jaknym się zgłosiła do znawcy to na pewno wymyśliłby by coś lepszego :) u Ciebie bardzo pozytywna zmiana chociaż do poprzedniego wyglądu już się przyzwyczaiłam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też się przyzwyczaiłam, ale co jakiś czas na blogu potrzebne są zmiany, bo wszystko się w końcu nudzi :D

   Usuń
 5. Na komórce widać tylko zmianę nagłówka i jak dla mnie super!!!

  OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger