Hybrydy ombre - fiolet, czerwień i brzoskwinka

ombre-na-paznokciach

Cześć! :)
Ombre to jedno z moich ulubionych zdobień paznokci, dlatego często do niego wracam. Co prawda, do perfekcji jeszcze mi daleko, ale trening czyni mistrza - więc trenuję! Tym razem zestawiłam ze sobą 3 śliczne hybrydy marki Cosmetics Zone, które prezentowałam już  >> tutaj <<.

ombre-na-paznokciach

Chyba nie byłabym sobą, gdybym zrobiła zdjęcia paznokci od razu ... Stąd manicure hybrydowy ma już prawie tygodniowy odrost - co dobrze o nim świadczy, bo bardzo ładnie się trzyma i nigdzie nie podeszło powietrze. Top niesamowicie nabłyszczył hybrydę - przez co na prawie każdym zdjęciu widać rozbłyski. Poza tym, lakiery są świetnie napigmentowane, mają żywe kolory i kryją idealnie przy dwóch niezbyt grubych warstwach. 

ombre-na-paznokciach

ombre-na-paznokciach

ombre-na-paznokciach


Podoba się Wam efekt ombre? :)

You May Also Like

13 Dodaj swój komentarz

 1. pięknie się prezentują ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Tęcza na paznokciach. Lubię to :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnie wygląda taki efekt.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie umiem robić sobie ombre, trudne wbrew pozorom to zdobienie :( szczególnie to pionowe - dla mnie to póki co czarna magia :D

  OdpowiedzUsuń
 5. przepiękne, mnie nie udało się jeszcze osiągnąć tak ładnego przejścia kolorów

  OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Jeśli chcesz porozmawiać, poplotkować lub masz do mnie osobiste pytania - pisz śmiało na chelsea@onet.pl lub poprzez fanpage bloga :)