05 grudnia

Festive Cocktail - Yankee Candle

Festive-Cocktail-Yankee-Candle


Święta już tuż tuż! Czas więc na prezentację kolejnego zapachu ze świątecznej linii Yankee Candle, czyli Festive Cocktail.


FESTIVE COCKTAIL - YANKEE CANDLE

Linia zapachowa: okolicznościowe
Seria: Classic
Cena: 9 zł
Waga: 22 g
Dostępność: goodies.pl

Festive-Cocktail-Yankee-Candle
Wosk ze świątecznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu tarty wypełnionej górskimi jagodami otoczonej aromatem sosnowych gałązek.

Pozostałe zapachy Yankee Candle:Festive-Cocktail-Yankee-Candle

Długo wahałam się nad zakupem Festive Cocktail, bo górskie jagody i sosnowe gałązki to nie są moje klimaty, jednak właśnie takie zapachy kojarzą mi się ze świętami, więc ostatecznie postanowiłam zaryzykować.

Na sucho wosk pachniał jak sfermentowane maliny - niby słodki i owocowy, ale przeważał w nim kwas i coś, co drażniło mój nos, dlatego początkowo spisałam go na straty... Na szczęście, po roztopieniu czerwonej tartaletki w kominku zapach się rozwinął - poczułam aromatyczne, winogronowo-malinowe wino, które pije się siedząc nieopodal żywej choinki, przez co towarzyszy nam świeży zapach sosnowych igiełek. Dzięki Festive Cocktail naprawdę można poczuć klimat zbliżających się świąt :)


Która z Was również nie może doczekać się Świąt? 😊


3 komentarze:

 1. Ja tez nie mogę się doczekać świąt :D Ciekawa jestem tego zapachu :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie do mnie. Wole słodkie zapachy

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie tylko i jedynie w kominku unoszą się delikatne zapachy .. Raczej go nie kupię .
  Buziaki Kochana.

  OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger