Prezent na Dzień Kobiet + zapowiedź rozdania

Ten tydzień minął mi niesamowicie szybko, ale też był bardzo wykańczający - a ponieważ we własnym mieszkaniu byłam gościem, dlatego praktycznie nie miałam czasu (ani siły) na zajęcie się blogiem. 

Postanowiłam również, że uszczęśliwię dziś jedną z Pań i dlatego z wynikami czekałam po dziś dzień ;) Przyznam szczerze, że trochę irytowało mnie słynne 'kiedy wyniki' - skoro zawsze podaję kiedy one się pojawią ... Tym razem info pojawiło się w poście zaraz po zakończeniu rozdania i widniało również pod banerem rozdaniowym - ale mniejsza z tym ...

Przypomnę jeszcze, co było do wygrania :

A nową właścicielką tego zestawu zostaje :

CAMILLE - GRATULACJE!
(zaraz wyślę maila)

Powoli szykuję już kolejne rozdanie z okazji nadchodzącej wiosny, dlatego jeśli teraz nie udało się Wam wygrać - to jeszcze nic straconego :) W końcu, lubię dzielić się z Wami kosmetykami :)

Przy okazji, BingoSpa przyszykowało dla Was bon wartościowy 50 zł :)


You May Also Like

19 Dodaj swój komentarz

 1. Gratulacje! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratki ;)
  http://kosme-teria.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulacje!:) prezent idealny na dzień kobiet!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. szczęściara, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny prezent na Dzień Kobiet. Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Jeśli chcesz porozmawiać, poplotkować lub masz do mnie osobiste pytania - pisz śmiało na chelsea@onet.pl lub poprzez fanpage bloga :)