27 marca

Dietetyczna czekolada 0 kcal!

Nie znam osoby, która nie uległaby czasami czekoladowej pokusie. Szkoda tylko, że to dosyć kaloryczna zachcianka i nie wszyscy mogą sobie na nią pozwolić. Pamiętam jeszcze czasy, kiedy przed maturą nałogowo jadłam duże ilości gorzkiej czekolady, by się uspokoić, poprawić sobie humor i zwiększyć efektywność zapamiętywania materiału, ale to niestety odbiło się na mojej wadze.

Obecnie, chęć na czekoladę zastępuję jej zapachem - wierzcie mi, że na mnie to działa - wystarczy, że wokoło czuję aromat czekolady i przechodzi mi chęć sięgnięcia po nią. 


Ostatnimi czasy delektowałam się świecą 'Chocolate paradise', która przenosiła mnie do czekoladowego raju, w którym pozostawałam przez długi, długi czas, bo aromat w pokoju utrzymywał się jeszcze przez pół dnia. 


W dodatku, świeca jest stosunkowo tania, bo kosztuje tylko 5 zł, a pali się łącznie ponad 30 godzin. Muszę przyznać, że po woskach YC, to właśnie świece marki Bartek Candles najbardziej mnie zachwyciły i z pewnością do nich wrócę, gdy tylko wypalę cały mój arsenał rossmann'owskich Bolsius'ów i apetycznie pachnących podgrzewaczy z Carrefour'a :)

Ciekawi mnie, jakim zapachem Wy chciałybyście się delektować?! :)

12 komentarzy:

 1. wygląda bardzo ładnie:) ciekawi mnie zapach:)

  OdpowiedzUsuń
 2. dobry opis! :) muszę spróbować tego sposobu ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie 'słodkości' :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wolę jednak czekoladę zjeść niż wąchać. Zdecydowanie nie przepadam za świecą o tym zapachu, dla mnie za mdłe

  OdpowiedzUsuń
 5. mam ją <3 i ona pachnie przez papierek na cały pokój ! a jeszcze nie odpaliła!

  OdpowiedzUsuń
 6. Opis skutecznie mnie przyciągnął :) ja ostatnio dorwałam słój white bunny cake z yc, to jest dopiero zapach, biała czekoladka, moja ulubiona :)

  OdpowiedzUsuń
 7. nie mam ale muszę ja miec :))

  OdpowiedzUsuń
 8. O mama to coś dla mnie. Chcę ją :)

  OdpowiedzUsuń
 9. A już myślałam, że to jakiś cud miód i orzeszki, czekolada, która nie idzie w tyłek. A tu takie rozczarowanie, świeczka :( Bardzo mylący i rozczarowujący tytuł ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja za czekoladą jakoś nie przepadam...

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam czekoladę w każdej postaci więc świeczuszka pewnie by mi podpasowała :)

  OdpowiedzUsuń
 12. pierwsze widzę takie świece:) czekolada - aż zgłodniałam:)

  OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger