Lawendowe SPA, czyli relaks z Simply home, Yankee Candle - Lavender SPA


To już trzecia lawenda, którą palę w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Rozpoczęłam moją przygodę od French Lavender, następnie Lemon Lavender, a obecnie relaksuję się przy nutach zapachowych Lavender SPA.


Lawendowe woski mają bardzo podobne zapachy, jednak pomiędzy tymi trzema zauważyłam pewne, niewielkie różnice, które sprawiają, że każdy z nich ma swój niepowtarzalny charakter.


Linia zapachowa: kwiatowa
Seria: Simply Home
Cena: 8 zł
Waga: 22 g
Dostępność: goodies.pl


Lavender SPA od French Lavender różni się chyba tylko jednym - w spa wyczuwam mocniejsze, ziołowe nuty, natomiast french jest bardziej słodki i kwiatowy. Oba te woski są jednak całkowicie lawendowe i pomimo swojego intensywnego zapachu - nie powodują bólu głowy, co często zdarza mi się, gdy tarty wydzielają mocną woń. Zapach Lavender SPA świetnie relaksuje i uspokaja - niemniej jednak bardziej przypadła mi do gustu wersja, którą poznałam jako pierwszą, czyli French :)


Znacie jakieś inne lawendowe woski Yankee Candle? :)

You May Also Like

8 Dodaj swój komentarz

 1. Tej wersji nie znam, ale podejrzewam, ze to ona by była moim hitem. Uwielbiam zapach takiej ziołowej, swieżej lawendy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam go, jakoś nie przepadam za zapachem lawendy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Koniecznie muszę się zaopatrzyć ;)
  http://czarymery.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam zapach lawendy, nie ważne czy jest doprawiona ziołami czy kwiatami i słodyczą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakoś zapach lawendy nie do końca do mnie przemawia.

  Ja to bym chciała wosk czy świece o zapachu maciejki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świece, kąpiel i jestem w niebie. Tego typu sposób jest dobry na wypoczynek w domu. Ostatnio byłam na świetnych wakacjach odchudzających. Raz ostry trening, a drugiego dnia relax w spa ;) Polecam każdemu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj tak. Domowe spa nigdy nie dorówna temu z dala od domu, a zwłaszcza spa odchudzającemu. Nie byłam nigdy na takim urlopie, ale odkąd udałam się w takie miejsce to nie wyobrażam sobie innego wypoczynku ;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Jeśli chcesz porozmawiać, poplotkować lub masz do mnie osobiste pytania - pisz śmiało na chelsea@onet.pl lub poprzez fanpage bloga :)