03 lutego
Przy herbacie z Vanilla Chai - ideał na zimę ♥
Vanilla Chai to wosk, który w moim zbiorze wosków Yankee Candle jest najdłużej, czyli jakieś 2,5 roku. Pewnie może Was zastanawiać dlaczego do tego czasu uchował się nietknięty ...
Linia zapachowa: aromatyczne
Seria: Classic
Cena: 8 zł
Waga: 22 g
Dostępność: goodies.pl
"Na sucho" wosk całkowicie mi się nie podobał - był duszący i zbyt intensywny, ale gdy w końcu wyciągnęłam go z szafki i postanowiłam go roztopić - odkryłam jego prawdziwe piękno. Ten zapach jest bardzo tajemniczy i nie udało mi się go do końca rozpracować. Wyczuwam w nim dużo korzennych nut - imbir, kardamon i cynamon w tle. Nie wiem dlaczego, ale ten zapach skojarzył mi się ze słonym smakiem. W każdym razie, Vanilla Chai potrafi rozgrzewać jak gorąca herbata (taki typowy grzaniec) - a więc jest moim ideałem na zimę ♥ który sprawia, że pokój staje się bardziej przytulny :)
Lubicie korzenne, rozgrzewające zapachy? :)
AUTOR:
Magdalena / Rainbow Beauty
10 komentarzy:
Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥
Jeśli chcesz porozmawiać, poplotkować lub masz do mnie osobiste pytania - pisz śmiało na chelsea@onet.pl lub poprzez fanpage bloga :)
Jeśli jesteś tu tylko po to, by zarobić na spamowaniu linkiem do innej strony - oszczędź sobie czasu! Spam jest kasowany :)
Dla mnie ten zapach jest zbyt mocny :C
OdpowiedzUsuńJa nie mogłam się przekonać do tego zapachu, bo jak wąchałam wosk, to był zbyt intensywny, ale po roztopieniu całkowicie złagodniał :)
UsuńTego zapachu nie miałam. Jestem do tyłu. Muszę sobie zrobić listę jakie kupić :)
OdpowiedzUsuń_____________________
www.justynapolska.com
fashion & beauty
Ja właśnie zamówiłam sporo nowych zapachów i czekam na przesyłkę :D
Usuńnie jestem wielką fanką świeczek czy wosków, średnio się na nich znam, ale myślę, że ten zapach by mi się spodobał, ponieważ lubię takie korzenne klimaty.
OdpowiedzUsuńnatomiast pomysł, żeby w ten sposób "odświeżyć" zapach szafki na buty - genialny :)
Też kiedyś nie byłam fanką wosków i świeczek, ale to wciąga i uzależnia :D
UsuńTak się wzmagam z zakupami wosków i nigdy nie mam czasu zasiąść i wybrać coś co by mi się spodobało ;*
OdpowiedzUsuńZapach po Twoim opisie wydaje się być bardzo ciekawy , choć gustuję w bardziej delikatniejszych ;*
intrygujący, postaram się go zamówić. pierwszy raz spotykam się z tym woskiem
OdpowiedzUsuńMiałam go i dla mnie była strasznie mocny ;)
OdpowiedzUsuńHehe i takie cudo czekało ponad dwa lata na odkrycie :)
OdpowiedzUsuń