21 listopada

All is Bright - Yankee Candle na Święta

all-is-bright-yankee-candle

Do Świąt pozostał już niewiele ponad miesiąc czasu. W głowie rozbrzmiewa mi piosenka Coca-Coli "Coraz bliżej święta", a w kominku gości wosk ze świątecznej edycji limitowanej, czyli All is Bright od Yankee Candle, który dziś chcę Wam przedstawić.


Ale zanim to zrobię - czas na trochę świątecznego klimatu, który mnie prześladuje :)


ALL IS BRIGHT - YANKEE CANDLE

Linia zapachowa: okolicznościowe
Seria: Classic
Cena: 9 zł
Waga: 22 g
Dostępność: goodies.pl

all-is-bright-yankee-candle-christmas-blog-review-opinia

Pozostałe zapachy Yankee Candle:


all-is-bright-yankee-candle-christmas-blog-review-opinia

Po ostatnich rozczarowaniach związanych z zapachami Yankee Candle (Witches Brew & Dreamy Summer Nights), w końcu odkryłam perełkę, która trafiła w mój gust! 

All is Bright ma głębię i niepowtarzalny charakter. Ilekroć wącham ten wosk, zawsze odkrywam jego nowe oblicze - czasami jest słodki i kwiatowy, a po chwili czuję w nim kwaskowate owoce. Przypomina mi trochę zapach suszonych cytrusów (pomarańczy, cytryn) wieszanych na choince, 

All is Bright jest świetnie wyważonym zapachem - ani nie za słodkim, ani nie za kwaśnym, a więc nie przyprawia o mdłości i ból głowy, mimo że w małym pomieszczeniu jego zapach jest bardzo intensywny i utrzymuje się przez kilka godzin po zastygnięciu wosku w kominku. 


Jaki zapach najbardziej kojarzy się Wam ze Świętami?
Miałyście okazję poznać All is Bright? :)


6 komentarzy:

 1. Brzmi całkiem interesująco :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tego zapachu, ale kusisz, by go poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem bardzo ciekawa tego zapachu od Yankee Candle. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kupiłam go dwa tygosnie temu w Pigmencie,jest cudowny <3 opisywałam go nawet jako ten co przypomina mi kwiatowy płyn do mycia podłóg :D ale w pozytywnym tego znaczeniu,pachnie cudnie,czysto,kwiatowo-owocowo :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny - nawet gdy jest on negatywny. Dajesz mi wtedy motywację do pisania i pracy nad sobą, za co serdecznie Ci dziękuję ♥

Copyright © Rainbow Beauty Blog , Blogger